22 Eylül hava durumu: İstanbul ve birçok ile güçlü sağanak uyarısı!

22.09.2022 07:19 Son Güncelleme: 22.09.2022 07:21 Vatandaşlar tarafınca dört gözle beklenen Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son hava durumu raporuna gore ülkemiz genelinin parçalı ve oldukca bulutlu, Marmara, Karadeniz, İç Anadolu, Orta ve Doğu Akdeniz, Doğu Anadolu ile Antalya, Gaziantep, Kilis, Batman ve Siirt çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Marmara’nın doğusu, Karadeniz kıyıları, Kastamonu, Tokat, Gümüşhane, Bayburt, Sivas ve Osmaniye çevreleri ile Kırıkkale’nin kıyı kesimleri, Yozgat ve Kayseri’nin doğu ilçeleri, Adana’nın şimal ve doğusu, Hatay kıyıları ve Kahramanmaraş’ın batı kesimlerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor.
BUGÜN HAVA NASIL OLACAK? MARMARAParçalı ve oldukca bulutlu, Çanakkale ve Edirne çevrelerinin bu akşam saatlerinde, bölgenin doğusu ile Kırklareli, Tekirdağ ve Balıkesir çevrelerinin bu akşam ve bugün (Perşembe) aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Yalova çevreleri ile Kırklareli kıyılarında mahalli güçlü olması umut ediliyor. Rüzgarın; kuzeyli yönlerden güçlü (30-50 km/saat) esmesi umut ediliyor.
EDİRNE 10°C, 19°CParçalı ve oldukca bulutlu, bu akşam saatlerinde sağanak yağışlı
İSTANBUL 13°C, 18°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) mahalli güçlü olması umut ediliyor.
KIRKLARELİ 10°C, 19°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) kıyılarında mahalli güçlü olması umut ediliyor.
KOCAELİ 14°C, 18°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) mahalli güçlü olması umut ediliyor.
EGEParçalı bulutlu, bugün (Perşembe) öğleden itibaren bölgenin iç kesimlerinin oldukca bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; Şimal Ege kıyılarında kuzeyli yönlerden güçlü (30-50 km/saat) esmesi umut ediliyor.
AFYONKARAHİSAR 8°C, 18°CParçalı ve oldukca bulutlu
DENİZLİ 16°C, 24°CParçalı bulutlu
İZMİR 18°C, 23°CParçalı ve azca bulutlu
MUĞLA 13°C, 23°CParçalı ve azca bulutlu
AKDENİZParçalı ve oldukca bulutlu, Orta ve Doğu Akdeniz ile Antalya çevrelerinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden sonrasında Osmaniye, Hatay kıyıları, Adana’nın şimal ve doğusu ile Kahramanmaraş’ın batı ilçelerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor. Rüzgarın; Doğu Akdeniz kıyılarında cenup ve güneybatı yönlerden güçlü (30-50 km/saat) esmesi umut ediliyor.
ADANA 18°C, 29°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden sonrasında şimal ve doğu ilçelerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor.
ANTALYA 21°C, 27°CParçalı ve oldukca bulutlu, bugün (Perşembe) aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
HATAY 20°C, 27°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden sonrasında kıyı ilçelerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor.
ISPARTA 11°C, 26°CParçalı ve oldukca bulutlu
İÇ ANADOLUParçalı ve oldukca bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Sivas çevreleri ile bugün (Perşembe) öğleden sonrasında Yozgat ve Kayseri’nin doğu ilçelerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor.
ANKARA 12°C, 20°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ÇANKIRI 11°C, 21°CParçalı ve oldukca bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ESKİŞEHİR 8°C, 18°CParçalı ve oldukca bulutlu, şimal çevreleri aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
KONYA 13°C, 26°CParçalı ve oldukca bulutlu, bu akşam saatleri ile bugün (Perşembe) öğleden sonrasında sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
BATI KARADENİZParçalı ve oldukca bulutlu, gece saatlerinden itibaren bölge genelinin aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden itibaren Düzce, Zonguldak ve Bartın çevreleri ile Kastamonu kıyılarında mahalli güçlü olması umut ediliyor. BOLU 7°C, 15°CParçalı ve oldukca bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı
DÜZCE 12°C, 19°CParçalı ve oldukca bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden itibaren mahalli güçlü olması umut ediliyor.
KASTAMONU 10°C, 17°CParçalı ve oldukca bulutlu, gece saatlerinden itibaren aralıklı sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bugün (Perşembe) öğleden itibaren kıyı ilçelerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor.
SİNOP 17°C, 22°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak yağışlı
ORTA VE DOĞU KARADENİZParçalı ve oldukca bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Doğu Karadeniz ile Samsun’un doğusu, Ordu ve Tokat çevrelerinde mahalli olarak güçlü olması umut ediliyor.
AMASYA 15°C, 23°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ARTVİN 17°C, 23°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; bu akşam saatlerinde kıyı ilçelerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor.
SAMSUN 17°C, 20°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; doğu ilçelerinde mahalli güçlü olması umut ediliyor.
TRABZON 19°C, 22°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; mahalli güçlü olması umut ediliyor.
DOĞU ANADOLUParçalı ve oldukca bulutlu, bölge genelinin aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Rüzgarın; bölgenin güneydoğusunda güneyli yönlerden güçlü (30-50 km/saat) esmesi umut ediliyor.
ERZURUM 8°C, 21°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
KARS 7°C, 22°CParçalı ve oldukca bulutlu, bugün (Perşembe) öğleden sonrasında sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
MALATYA 12°C, 25°CParçalı ve oldukca bulutlu, bu akşam saatlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
VAN 8°C, 20°CParçalı ve oldukca bulutlu, bugün (Perşembe) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
GÜNEYDOĞU ANADOLUParçalı ve oldukca bulutlu, Siirt ile bugün (Perşembe) Gaziantep, Kilis ve Batman çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
DİYARBAKIR 14°C, 30°CParçalı, yer yer oldukca bulutlu, şimal ve doğu çevreleri bugün (Perşembe) sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
GAZİANTEP 16°C, 27°CParçalı ve oldukca bulutlu, bugün (Perşembe) öğleden sonrasında sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
SİİRT 17°C, 27°CParçalı ve oldukca bulutlu, aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı
ŞANLIURFA 20°C, 28°CParçalı, yer yer oldukca bulutlu
Mevsim geçişlerine dikkat

Son Dakika Haberler